KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13956321

nr 1395 6321

Akvarell

Paul Hedquist. Marmorhallarna. Signerad, daterad 1993. Akvarell, motivet: 29x25cm, yttermått inklusive ram: 65x65cm

Kondition: slitage, skador, saknar glas

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 3 maj 2021
kl 20:35:53